Chcete se společně s námi a dětmi zúčastnit Prázdninového soustředění v Kácově na Sázavě?

 

TERMíN: 24.-28.7.´24  (středa-neděle)

 

Rekreační zařízení SPORTHOTEL KÁCOV na Sázavě ( https://www.sport-hotel.cz/ ) s vlastním bazénem a velkorysým sportovním zázemím pro naše aktivity.

Ubytování je zajištěno v táborových chatkách pro 4 osoby. ( nově po rekonstrukci podlah, el. přípojek a topení) + nově zrekonstruované společné sociální zázemí

Hlavním programem bude Mermaiding (plavání mořských panen a princů) a dětské přístrojové potápění.

Dále na děti čekají: ranní rozvičky, dechová a relaxační cvičení, freediving tj. nádechové potápění, šnorchlování, Aquazorbing, lanový park, tvoření, hry, tenis, nohejbal, společenský večer, běh, táborák, vycházky do okolí…a mnoho dalšího a vůbec aktivní trávení času ve vodě ale i venku v přírodě v rozlehlém areálu.

Možnosti dalších různých aktivit v areálu jsou velmi lákavé (lanový park: lezecká věž + lanové centrum, sauna, koloběžky, elektrokola, tenisové kurty, aquazorbing, lukostřelba, paintball, ping-pong atd)

 

Volné kapacity v chatkách momentálně jsou, ale nic netrvá věčně a proto si rezervujte svá místa včas!
  • Celková cena za dítě/aktivního účastníka je 3.999Kč

Starší děti se po domluvě mohou zúčastnit bez doprovodu rodičů ( v tom případě je cena 4.999Kč)

  • Celková cena pro doprovod/dospělého je 2.999Kč

V ceně je plná penze (5 jídel denně + pitný režim), veškeré vodní a podvodní aktivity vedené instruktory Divers Plzeň a ubytování. (doprava vlastní)

  • Mermaiding je vhodný pro kluky i holky od 6 let (musí ale umět dobře plavat, plave samostatně a uplave min. 50m bez dopomoci)
  • Přístrojové potápění je určené pro děti od 10 let 

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte emailem: kamil@divers.cz

Další dotazy vám zodpovíme telefonicky: 774 321 326

Rezervace na soustředění je podmíněna uhrazením nevratné zálohy 1.900Kč/os. převodem na BÚ: 2501474166/2010, do poznámky k platbě uveďte: Kácov24+příjmení.

(Doplatek nutno uhradit do 20.6.24)
Chatky
Zázemí bazénu
Restaurace
Lanové centrum