Chcete se společně s námi a dětmi zúčastnit Prázdninového soustředění v Kácově na Sázavě?

 

TERMíN: 24.-28.7.´24  (středa-neděle)

 

Rekreační zařízení SPORTHOTEL KÁCOV na Sázavě ( https://www.sport-hotel.cz/ ) s vlastním bazénem a velkorysým sportovním zázemím pro naše aktivity.

Ubytování je zajištěno v táborových chatkách pro 4 osoby. ( nově po rekonstrukci podlah, el. přípojek a topení) + nově zrekonstruované společné sociální zázemí

Hlavním programem bude Mermaiding (plavání mořských panen a princů) a dětské přístrojové potápění.

Dále na děti čekají: ranní rozvičky, dechová a relaxační cvičení, freediving tj. nádechové potápění, šnorchlování, Aquazorbing, lanový park, tvoření, hry, tenis, nohejbal, společenský večer, běh, táborák, vycházky do okolí…a mnoho dalšího a vůbec aktivní trávení času ve vodě ale i venku v přírodě v rozlehlém areálu.

Možnosti dalších různých aktivit v areálu jsou velmi lákavé (lanový park: lezecká věž + lanové centrum, sauna, koloběžky, elektrokola, tenisové kurty, aquazorbing, lukostřelba, paintball, ping-pong atd)

 

Volné kapacity v chatkách momentálně jsou, ale nic netrvá věčně a proto si rezervujte svá místa včas!
  • Celková cena za dítě/aktivního účastníka je 3.999Kč

Starší děti se po domluvě mohou zúčastnit bez doprovodu rodičů ( v tom případě je cena 4.999Kč)

  • Celková cena pro doprovod/dospělého je 2.999Kč

V ceně je plná penze (5 jídel denně + pitný režim), veškeré vodní a podvodní aktivity vedené instruktory Divers Plzeň a ubytování. (doprava vlastní)

  • Mermaiding je vhodný pro kluky i holky od 6 let (musí ale umět dobře plavat, plave samostatně a uplave min. 50m bez dopomoci)
  • Přístrojové potápění je určené pro děti od 10 let 

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte emailem: kamil@divers.cz

Další dotazy vám zodpovíme telefonicky: 774 321 326

Rezervace na soustředění je podmíněna uhrazením nevratné zálohy 2.000Kč/os. převodem na BÚ: 2501474166/2010, do poznámky k platbě uveďte: Kácov24+příjmení.

(Doplatek nutno uhradit do 20.6.24)
 

Storno podmínky:

  • Záloha ve výši 2.000 Kč/osoba je nevratná. 
  • Pokud byste museli účast z vážných důvodů zrušit více než 14 dní před akcí, může za vás jet náhradník. Hledání náhradníka je vaší povinností. Pokusíme se vám s tímto samozřejmě pomoci.
  • V případě zrušení účasti méně než 14 dní před odletem záloha bohužel propadá.
  • Doplatek bychom vám v případě zrušené účasti z vážných zdravotních důvodů (doložených lékařským potvrzením) a na základě společné domluvy buď přesunuli na některý náš další zájezd, vystavili formou poukazu na nákup zboží, služeb anebo kurzů. Záleželo by na společné domluvě.
Chatky
Zázemí bazénu
Restaurace
Lanové centrum
Podmínky k přečtení zde: GDPR