Zveme Vás na zážitkové lekce Mermaidingu

.

Nové termíny zážitkových lekcí budou vyhlášeny po rozvolnění současných omezení:

.

10.Ledna.2021 Plzeň:  ZRUŠENO

Bazén SK Radbuza : www.skradbuza.cz

Čas: od 11h

Lekce: 60min /400Kč

v ceně lekce je zápůjčka kostýmu a monoploutve, asistence instruktora, foto-video dokumentace a vstupné na bazén pro účastníky a jejich doprovod po dobu lekce

(Mimo čas vyhrazený lekci je nutné mít platnou vstupenku)

.

++ STANDARTNĚ NABÍZÍME++

  • INDIVIDUÁLNÍ LEKCE NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA za 950 Kč/lekci/os. Třeba u vás v bazénu. Každý další aktivní účastník individuální lekce + 150 Kč/os. (veškeré vybavení je v ceně + foto/video dokumentace!)
  • ++DÁRKOVÉ POUKAZY na lekce i kurzy ++
.
Rezervace NA LEKCI PŘEDEM nutná: Vyplňte PROSÍM TUTO Přihlášku

Přihláška na lekce Mermaidingu: zde

 

(Lekce jsou vhodné pro děti od 5 let, které mají zvládnuté základy plavání)

!!! SEBOU SI VEZMĚTE PLAVKY A PLAVECKÉ BRÝLE !!!

.

Akce fotíme a natáčíme a poté zveřejňujeme na náš FACEBOOK profil a YOUTUBE kanál, ukázky z předchozích akcí jsou ke shlédnutí zde:

.

 

.

 

Líbila se Vám ukázková lekce a chtěli byste s námi pokračovat? Můžete v pravidelném kurzu Mermaidingu v Plzni, opět od září 2020 začínáme s novými turnusy

.

Přihlašte se na kurz včas a ušetříte, více info zde: Mermaiding_KURZ

.

A co je to vlastně ten Mermaiding? Jedná se o novou volnočasovou aktivitu pro děti. Má své kořeny na Filipínách a  získává si stále větší popularitu všude po celém světě.

Kostýmek s monoploutví pro děti i dospělé se využívá pro plavání ve stylu mořské panny. Jedná se o plavání s monoploutví na nohách v jednom z mnoha krásných kostýmů od české firmy Happy Tails plaveckým způsobem delfínového vlnění.

Tato forma sportovní aktivity je nejen hrou a velkou zábavou pod vodou i nad ní, ale má také významný přínos pro lidské zdraví: správné držení těla, zdravý rozvoj pohybového aparátu, zpevnění svalů, správné dýchání.

Mermaiding je dobrým základem pro šnorchlování, nádechové potápění/Freediving, případně jako skvělá průprava přístrojového potápění, anebo může sloužit jako zábavný doplněk a zpestření klasického plavání.

Že je to zábava jenom pro holky? Ani náhodou! I pro kluky! Chceš aby z tebe byl delfín, klaun očkatý Nemo nebo snad mořský princ či snad vládce moří Neptun? Přijď a vyzkoušej si s námi plavání tak trochu jinak.

Lekcí Vás budou provázet a ve vodě i pod se Vám věnovat, instruktoři a trenéři s bohatými zkušenostmi v oblasti sportu a tělovýchovy

Kamil Muhlbauer – instruktor potápění, lektor Mermaidingu

Markéta Muhlbauer – výuka, administrativa, foto-video, prodej

Externisté: Luboš Ibrmajer – trenér plavání

 

Kostýmy si můžete samozřejmně také rovnou objednat přes náš

E-SHOP

nebo nás navštivte v našem obchodě v Plzni zde:

 

více videí a fotek najdete zde:

FACEBOOK           YOUTUBE

.