Že jste si vždy chtěli vyzkoušet potápění? Máte rádi dobrodružství? Chcete zažít úžasný klid, ticho a stav beztíže? Pokud na potápění již dlouho myslíte, neváhejte a skočte do toho s Divers Plzeň, kteří vás lákají na zkušební ponor v bazénu. Lekce je celkem dvouhodinová, z toho až hodinu strávíte pod vodou.

V průběhu zkušební lekce vás seznámí s jednotlivými komponenty potápěčské výstroje, naučí vás základy potápěčské teorie, osvojíte si bezpečnostní zásady, natrénujete základní potápěčské signály a poté si vyzkoušíte plavání pod vodou a zažijete stav beztíže.

Lekce je určena těm, kteří si potápění chtějí vyzkoušet na vlastní kůži, nebo těm, kteří se rozhodují, zda se přihlásit do základního potápěčského kurzu Open Water Diver (OWD) a vše by si rádi nejdříve prakticky vyzkoušeli. Tak vzhůru dolů pod vodu!

Dozvíte základy z teorie přístrojového potápění, to nejdůležitější, co musíte znát pro  bezpečný ponor a dozvíte se jak funguje potápěčská výstroj. Pod vodou, se nejprve pomaličku rozdýcháte a zvyknete si na nové prostředí. Potom si podle vaší chuti a šikovnosti vyzkoušíte některé cviky a zkusíte se potopit do větších hloubek.

Ze zkušebního ponoru vám pošleme krátké video, abyste se mohli pochlubit kamarádům a rodině. Pokud vás potápění zaujme a budete chtít pokračovat dál, dostanete od nás slevu na potápěčský kurz, díky kterému se pak budete moct potápět samostatně bez instruktora (pouze s parťákem – z důvodu bezpečnosti).

VARIANTA A)

Potápění v kontrolovaných podmínkách bazénu: (bazén SK Radbuza, Plzeň)

Zkušební ponor přístrojového potápění s instruktorem ve zvoleném termínu v bazénu.

1lekce = 2h (nastrojení, teorie + praxe)

až 60min v bazénu

Cena: 999,-Kč/os.

 

ONLINE REGISTRACE  NA ZKUŠEBNÍ PONOR ZDE:  https://divers-plzen.cz/registracni-formular-potapeni/

VARIANTA B)

Potápění na otevřené vodě: ( lom, přehrada, jezero v ČR)

Zkušební ponor přístrojového potápění s instruktorem ve zvolené lokalitě venku v přírodním podvodním prostoru.

1lekce = 2,5h (nastrojení, teorie + praxe)

až 45min pod vodou

Cena: 1.999,-Kč/os.

 

ONLINE REGISTRACE  NA ZKUŠEBNÍ PONOR ZDE:  https://divers-plzen.cz/registracni-formular-potapeni/

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

Vyplňte prosím tento  formulář a my se vám ozveme

Podmínky k přečtení zde: GDPR
Místo pro vaše dotazy a informace