Na zkušebním ponoru se nejprve dozvíte něco málo z teorie potápění, instruktor vám vysvětlí to nejdůležitější, co musíte znát pro svou vlastní bezpečnost a vysvětlí vám fungování potápěčské výstroje. Naprostou většinu času ale strávíte pod vodou. Nejprve se pomaličku rozdýcháte a zvyknete si na nové prostředí. Potom si podle vaší chuti a šikovnosti zkusíte některé cviky a zkusíte se potopit do větších hloubek.

 

Na konci zkušebního ponoru od nás dostanete malou odměnu a do týdne od potápění vám pošleme krátké video z vašeho zážitku, abyste se mohli pochlubit kamarádům a rodině. A když vás potápění zaujme, dostanete od nás slevu na celý potápěčský kurz, díky kterému se pak budete moct potápět samostatně bez instruktora.

Proč zkusit potápění u nás?

  • Individuální přístup.
  • Lekce probíhají celoročně
  • Učí vás profesionální instruktor
  • V rámci kurzu vám poskytneme kompletní a kvalitní výstroj, nemusíte se tedy bát, že bychom vás nebo vaše blízké při výcviku navlékli do dvacet let starých neoprénů a roztrhaných žaketů – u nás je vše na nejvyšší možné úrovni.
  • Naši studenti jsou po dobu trvání kurzu bezplatně pojištění u DiveAssure. Pojištění zahrnuje ošetření dekompresní nemoci u začínajících studentů během jejich výcviku ve startovacích programech a má mezinárodní platnost.

Zkušební ponor je možné vybírat ze dvou variant:

A) V bazénu: (SK Radbuza, Plzeň)

Vyzkoušíte si stav bez tíže a strávíte čas pod vodou s výstrojí v chráněném uzavřeném prostoru.

Cena: 749,-Kč

 

B) Na otevřené vodě: ( lom, přehrada, jezero v ČR)

Zkušební ponor v předem zvolené lokalitě venku v přírodním podvodním prostoru.

Cena: 1499,-Kč

Máte zájem o zkušební ponor?

Nechte nám na sebe kontakt. my se Vám ozveme se a domluvíme se na podrobnostech.